Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Teaser
bg: Резюме

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси
