Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Teaser
bs: Sažetak

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sticky at top of lists
bs: Zalijepljen na vrhu liste

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni
