Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Teaser
ca: Resum

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Binary
ca: Binari

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Resource Type
ca: Tipus de recurs

en: The time that the node was created.
ca: L'hora en què es va crear el node.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.
