Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
