Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
