Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
