Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
