Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Access Control
kn: ನಿಲುಕಣಾ ನಿಯಂತ್ರಣ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ
