Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›
