Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›
