Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›
