Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›
