Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
