Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
