Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›
