Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›
