Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
