Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
