Islandora Defaults (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>
