ISORegistry (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Save
pt: Guardar

en: Redirect
pt: Redirecionamento

en: German
pt: Alemão
