ISORegistry (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Submit
ast: Unviar

en: Size
ast: Tamañu

en: Preview
ast: Entever

en: Attachment
ast: Axuntu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL
