ISORegistry (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།
