ISORegistry (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Submit
es: Enviar

en: On
es: Activado

en: Size
es: Tamaño

en: Preview
es: Vista previa

en: Attachment
es: Adjunto

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: URL alias
es: Alias de URL

en: Redirect
es: Redirección

en: Examples
es: Ejemplos

en: German
es: Alemán

en: Created on
es: Creado en

en: Changed on
es: Cambiado el

en: Group creator
es: Creador del grupo
