ISORegistry (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: On
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Attachment
fi: Liite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Examples
fi: Esimerkit

en: German
fi: saksa

en: Created on
fi: Luotu
