ISORegistry (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: On
hr: Uključi

en: Size
hr: Veličina

en: Preview
hr: Pregled

en: Attachment
hr: Prilog

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: German
hr: Njemački
