ISORegistry (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: On
ja: オン

en: Size
ja: サイズ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Attachment
ja: 添付

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: URL alias
ja: URLエイリアス

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Examples
ja: 例

en: German
ja: ドイツ語

en: Created on
ja: 作成日
