ISORegistry (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: On
ka: ჩართვა

en: Size
ka: ზომა

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Off
ka: გამორთვა

en: German
ka: გერმანული
