ISORegistry (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Size
km: ទំហំ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់
