ISORegistry (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: On
lv: Aktīvs

en: Size
lv: Izmērs

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Examples
lv: Piemēri

en: German
lv: Vācu
