ISORegistry (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: On
nl: Aan

en: Size
nl: Grootte

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: German
nl: Duits

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Changed on
nl: Gewijzigd op
