ISORegistry (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Size
sq: Madhësia

en: Preview
sq: Shikoje

en: URL
sq: Adresa URL

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: German
sq: Gjermanisht
