ISORegistry (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Size
sr: Величина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: German
sr: немачки
