ISORegistry (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: On
uk: Увімкнено

en: Size
uk: Розмір

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Attachment
uk: Долучення

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Examples
uk: Приклади

en: German
uk: Німецька

en: Created on
uk: Дата створення
