ISORegistry (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: On
ar: في

en: Size
ar: الحجم

en: Preview
ar: معاينة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Attachment
ar: المرفق

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Examples
ar: أمثلة

en: German
ar: ألمانية
