ISORegistry (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: On
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: German
eo: Germana
