ISORegistry (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: On
fr: Activé

en: Size
fr: Taille

en: Preview
fr: Aperçu

en: Attachment
fr: Élément joint

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: URL alias
fr: Alias d'URL

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Examples
fr: Exemples

en: German
fr: Allemand

en: Created on
fr: Créé le

en: Registry
fr: Registre

en: The time that the group was created.
fr: Date à laquelle le groupe a été créé.

en: Changed on
fr: Modifié le

en: Group creator
fr: Créateur du groupe

en: The username of the group creator.
fr: Le nom d'utilisateur du créateur du groupe.

en: The time that the group was last edited.
fr: Le moment auquel le groupe a été modifié pour la dernière fois.
