ISORegistry (8.x-2.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: On
gu: ચાલુ

en: Size
gu: માપ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન
