ISORegistry (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: On
he: פעיל

en: Size
he: גודל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: URL
he: כתובת URL

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: German
he: גרמנית

en: Created on
he: נוצר ב
