ISORegistry (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: On
hu: Be

en: Size
hu: Méret

en: Preview
hu: Előnézet

en: URL
hu: Webcím

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Examples
hu: Példák

en: German
hu: német

en: Created on
hu: Létrehozva

en: The time that the group was created.
hu: A csoport létrehozásának időpontja.

en: Changed on
hu: Megváltoztatva

en: Group creator
hu: Csoport létrehozója

en: The username of the group creator.
hu: A csoport létrehozójának felhasználóneve.

en: The time that the group was last edited.
hu: A csoport utolsó szerkesztésének időpontja.

en: Group content creator
hu: Csoporttartalom-szerző

en: The username of the group content creator.
hu: A csoporttartalom létrehozójának felhasználóneve.

en: The time that the group content was created.
hu: A csoporttartalom létrehozásának időpontja.

en: The time that the group content was last edited.
hu: A csoporttartalom utolsó módosításának időpontja.
