ISORegistry (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Size
hy: Չափ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: German
hy: Գերմաներեն
