ISORegistry (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: On
it: Acceso

en: Size
it: Dimensione

en: Preview
it: Anteprima

en: Attachment
it: Allegato

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: URL alias
it: Alias URL

en: Examples
it: Esempi

en: German
it: Tedesco

en: Created on
it: Creato il
