ISORegistry (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: German
my: ဂျာမာန်
