ISORegistry (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: On
sk: Zapnúť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Attachment
sk: Príloha

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Examples
sk: Príklady

en: German
sk: Nemčina

en: Created on
sk: Vytvorené
