ISORegistry (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Size
sl: Velikost

en: Preview
sl: Predogled

en: Attachment
sl: Priponka

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: URL alias
sl: URL psevdonim
