ISORegistry (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Size
te: కొలత

en: Preview
te: మునుజూపు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Attachment
te: జోడింపు

en: German
te: జర్మన్
