ISORegistry (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: On
vi: Bật

en: Size
vi: Dung lượng

en: Preview
vi: Xem trước

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: URL alias
vi: URL ảo

en: Examples
vi: Ví dụ
