ISORegistry (8.x-2.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: On
af: Op

en: Size
af: Grootte

en: Preview
af: Voorskou

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: German
af: Duits
