ISORegistry (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: On
az: Aktiv

en: Size
az: Ölçü

en: Preview
az: Önizləmə

en: Attachment
az: Qoşma

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: German
az: Alman
