ISORegistry (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: On
da: Tilsluttet

en: Size
da: Størrelse

en: Preview
da: Gennemse

en: Attachment
da: Bilag

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Examples
da: Eksempler

en: German
da: Tysk

en: Created on
da: Oprettet den
