ISORegistry (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: On
et: Sees

en: Size
et: Suurus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Attachment
et: Manus

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Examples
et: Näited

en: German
et: Saksa keel
